Пропускане към основното съдържание

Wallet birthday card

Днес е рождения ден на баща ми! Нямаше как да не направя картичка за него, но винаги ми е било по-трудно да правя мъжки картички, особено за зрял мъж. Блъсках си главата доста време в размисли, докато не погледнах портмонето на приятеля ми на бюрото до мен и си казах ТОВА Е!
Идеята е картичката да е с формата на портмоне както отвън, така и вътре. Пожеланията се пишат на отделни листчета и се поставят в джобчетата за кредитни карти. А там където се слагат стотинките може да се сложи монетка, символизираща пожеланието за пари:)
Дано ви хареса:


Лек ден! До скоро!

Коментари

  1. Страхотна идея и перфектно изпълнение.Ако не знаех нямаше въобще да заподозря,че е картичка и да си мисля че е портмоне.Така си я изпипала.Поздрави:)

    ОтговорИзтриване
  2. Чудесен подарък си спретнала на баща си! Браво! Поздравления!

    ОтговорИзтриване
  3. Перфектно отвсякъде! Изглежда точно като истинско, от кожа!

    ОтговорИзтриване
  4. Гледам го това портмоне и се чудя, как може да е от хартия, а да изглежда толкова истинско :) Спавила си се перфектно!

    ОтговорИзтриване

Публикуване на коментар

Популярни публикации от този блог

christmas card

Здравейте, аз както винаги се включвам буквално в последния момент в предизвикателството.  Темата ми беше изключително интересна , а и имам перфектния шаблон за направа на картина ( Cotage cutz- Santa and dear resting). Kупих си го миналата година и от тогава все не мога да стигна до него:) Както повечето шаблони на Cotage , така и този е пълен с елементчета и дребни детайлчета за лепене:) Малко досадно, но на мен лично много ми харесва крайния резултат, а и свободата всеки детайл да си го оформиш, оцветиш или придадеш обем , определено си е плюс.  Идеята ми беше тухличките да са направени със структурна паста , но след 2 опита все не ми се получаваше както исках, та реших да си направя хартия с тухлички на Фотошоп. Е, малко на Коледна вълна ви пренасям, дано ви харесат моите Дядо Коледа и Рудолф.  Не си личи много на снимките, но са 3д фигурките отпред, а на прозореца съм сложила фолио да е като стъкло;)  Лека Нощ и бъдете...

ФОЛКЛОРНО

Ще ви покажа 2 картички, които ме позатрудниха малко, но ми беше доста интересно да ги правя. Първата е за една тренъорка по народни танци и разбира се трябваше да е сфолклорни мотиви и танцов елемент:): Нарисувах си танцуващата двойка и апкикирах дрехите с дантели и различни панделки за да има релеф. Втората  картичка е инспирирана от прекрасната картичка на  Светла Дойчинова. http://beautifulchaosart.blogspot.com/ Това е блога й, пълен с красоти и бдъхновение. Ето я и моята картичка, по нейната идея: Приятен ден на всички!!!

картичка с бижу

Еха, темата е прекрасна:) Нямаше начин да не се включа, ако имах време щях да направя още много такива. Много обичам картички с подаръче, изненада или интересна сгъвка. Идеята дойде бързо и спонтанно. Имах само проблем с подходящ размер обици, защото исках да не са много малки за да акцентират. За това и картичката е семпла и нарисувана като скица. Успех на всички! Ще я включа при: Елшите- картичка с бижу блог Мър- Мяу- женско царство